Logo

Nowe mieszkanie, 57,77 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 67

1 040 669 zł

18 014 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 869 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Mokotów, Stegny, ul. Mangalia

3 pokoje, mieszkanie 57,77 m², parter, oferta nr 67, Nowa Mangalia - Etap II, Warszawa, Mokotów, Stegny, ul. Mangalia
SALON Z ANEKSEM19,76 m²SYPIALNIA12,12 m²SYPIALNIA10,87 m²ŁAZIENKA4,62 m²WC1,84 m²KORYTARZ7,91 m²TARAS4,07 m²
Wymiary mieszkania 57.77 m², 67
Alternatywne aranżacje mieszkania 57.77 m², 67
Wirtualna makieta 3D mieszkania 57.77 m², 67
Plan piętra
Nowa Mangalia - Etap II - zdjęcie nr 0
1
Lokalizacja mieszkania 57.77 m², 67
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

57,77 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Strony świata:

południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (4,07 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę