Logo

Nowe mieszkanie, 44,39 m², 1 pokój, parter, oferta nr 131

823 701 zł

18 556 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 854 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Mokotów, Stegny, ul. Mangalia

1 pokój, mieszkanie 44,39 m², parter, oferta nr 131, Nowa Mangalia - Etap II, Warszawa, Mokotów, Stegny, ul. Mangalia
SALON Z ANEKSEM35,67 m²ŁAZIENKA4,68 m²KORYTARZ3,67 m²OGRÓDEK22,19 m²
Wymiary mieszkania 44.39 m², 131
Alternatywne aranżacje mieszkania 44.39 m², 131
Wirtualna makieta 3D mieszkania 44.39 m², 131
Plan piętra
Nowa Mangalia - Etap II - zdjęcie nr 0
1
Lokalizacja mieszkania 44.39 m², 131
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

44,39 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (22,19 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę