Logo

Nowe mieszkanie, 42,21 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr 220

897 216 zł

21 256 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 198 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Mokotów, Stegny, ul. Mangalia

2 pokoje, mieszkanie 42,21 m², piętro 4, oferta nr 220, Nowa Mangalia - Etap II, Warszawa, Mokotów, Stegny, ul. Mangalia
SALON Z ANEKSEM21,63 m²SYPIALNIA10,41 m²ŁAZIENKA4,46 m²KORYTARZ5,35 m²BALKON3,75 m²
Wymiary mieszkania 42.21 m², 220
Alternatywne aranżacje mieszkania 42.21 m², 220
Wirtualna makieta 3D mieszkania 42.21 m², 220
Plan piętra
Nowa Mangalia - Etap II - zdjęcie nr 0
1
Lokalizacja mieszkania 42.21 m², 220
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

42,21 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,75 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę