Logo

Nowe mieszkanie, 41,89 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 5

791 930 zł

18 905 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 705 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Mokotów, Stegny, ul. Mangalia

2 pokoje, mieszkanie 41,89 m², parter, oferta nr 5, Nowa Mangalia - Etap II, Warszawa, Mokotów, Stegny, ul. Mangalia
SALON Z ANEKSEM19,76 m²SYPIALNIA11,50 m²ŁAZIENKA4,67 m²KORYTARZ5,54 m²OGRÓDEK24,61 m²
Wymiary mieszkania 41.89 m², 5
Alternatywne aranżacje mieszkania 41.89 m², 5
Wirtualna makieta 3D mieszkania 41.89 m², 5
Plan piętra
Nowa Mangalia - Etap II - zdjęcie nr 0
1
Lokalizacja mieszkania 41.89 m², 5
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,89 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (24,61 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę