Logo

Nowe mieszkanie, 94,55 m², 4 pokoje, 6 piętro, oferta nr 225

1 765 532 zł

18 673 zł /m²

okazyjna cena
Rata 8 260 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Mokotów, Stegny, ul. Mangalia

4 pokoje, mieszkanie 94,55 m², piętro 6, oferta nr 225, Nowa Mangalia - Etap II, Warszawa, Mokotów, Stegny, ul. Mangalia
SALON Z ANEKSEM25,98 m²SYPIALNIA18,27 m²SYPIALNIA13,72 m²SYPIALNIA10,89 m²ŁAZIENKA5,14 m²ŁAZIENKA3,23 m²GARDEROBA4,08 m²KORYTARZ12,34 m²LOGGIA7,29 m²
Wymiary mieszkania 94.55 m², 225
Alternatywne aranżacje mieszkania 94.55 m², 225
Wirtualna makieta 3D mieszkania 94.55 m², 225
Plan piętra
Nowa Mangalia - Etap II - zdjęcie nr 0
1
Lokalizacja mieszkania 94.55 m², 225
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

94,55 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Strony świata:

północny wschód (NE), północny zachód (NW), południowy wschód (SE)

Układ okien:

trójstronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (7,29 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę