Logo

Nowe mieszkanie, 71,10 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr A1.4.35

1 054 842 zł

14 836 zł /m²

cena rynkowa
Rata 4 935 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja ATAL Grabiszyn

Wrocław, Gajowice, Fabryczna, ul. Grochowa

3 pokoje, mieszkanie 71,10 m², piętro 4, oferta nr A1.4.35, ATAL Grabiszyn, Wrocław, Gajowice, Fabryczna, ul. Grochowa
SALON Z ANEKSEM29,64 m²SYPIALNIA12,55 m²SYPIALNIA11,51 m²ŁAZIENKA5,18 m²KORYTARZ6,91 m²PRZEDSIONEK5,31 m²BALKON3,22 m²TARAS24,75 m²
Wymiary mieszkania 71.1 m², A1.4.35
ATAL Grabiszyn - zdjęcie nr 0
ATAL Grabiszyn - zdjęcie nr 1
ATAL Grabiszyn - zdjęcie nr 2
ATAL Grabiszyn - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 71.1 m², A1.4.35
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

71,10 m²

Piętro:

4 piętro

Wys. mieszkania:

2,69 m

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,22 m²), taras (24,75 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę