Logo

Nowe mieszkanie, 41,59 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr A-A4M5

514 320 zł

12 366 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 406 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Blask

Łódź, Bałuty, ul. Smugowa 24

2 pokoje, mieszkanie 41,59 m², piętro 4, oferta nr A-A4M5, Osiedle Blask, Łódź, Bałuty, ul. Smugowa 24
SALON Z ANEKSEM18,48 m²SYPIALNIA11,21 m²ŁAZIENKA4,76 m²KORYTARZ7,14 m²BALKON20,09 m²
Wymiary mieszkania 41.59 m², A-A4M5
Wirtualna makieta 3D mieszkania 41.59 m², A-A4M5
A-A4M5
Plan piętra
Osiedle Blask - zdjęcie nr 0
Osiedle Blask - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 41.59 m², A-A4M5
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,59 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (20,09 m²)

Termin oddania:

Etap I - II kwartał 2026, Etap II - IV kwartał 2026

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę