Logo

Nowe mieszkanie, 40,39 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr B-C1M3

411 978 zł

10 200 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 928 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Blask

Łódź, Bałuty, ul. Smugowa 24

2 pokoje, mieszkanie 40,39 m², piętro 1, oferta nr B-C1M3, Osiedle Blask, Łódź, Bałuty, ul. Smugowa 24
SALON Z ANEKSEM19,54 m²SYPIALNIA12,08 m²ŁAZIENKA4,08 m²KORYTARZ4,69 m²BALKON3,86 m²
Wymiary mieszkania 40.39 m², B-C1M3
Wirtualna makieta 3D mieszkania 40.39 m², B-C1M3
B-C1M3
Plan piętra
Osiedle Blask - zdjęcie nr 0
Osiedle Blask - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 40.39 m², B-C1M3
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

40,39 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,86 m²)

Termin oddania:

Etap I - II kwartał 2026, Etap II - IV kwartał 2026

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę