Logo

Nowe mieszkanie, 50,73 m², 2 pokoje, parter, oferta nr A-A0M2

588 617 zł

11 603 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 754 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Blask

Łódź, Bałuty, ul. Smugowa 24

2 pokoje, mieszkanie 50,73 m², parter, oferta nr A-A0M2, Osiedle Blask, Łódź, Bałuty, ul. Smugowa 24
SALON Z ANEKSEM25,91 m²SYPIALNIA12,00 m²ŁAZIENKA5,42 m²KORYTARZ7,40 m²TARAS10,64 m²OGRÓDEK45,07 m²
Wymiary mieszkania 50.73 m², A-A0M2
Wirtualna makieta 3D mieszkania 50.73 m², A-A0M2
A-A0M2
Plan piętra
Osiedle Blask - zdjęcie nr 0
Osiedle Blask - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 50.73 m², A-A0M2
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

50,73 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (10,64 m²), ogródek (45,07 m²)

Termin oddania:

Etap I - II kwartał 2026, Etap II - IV kwartał 2026

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę