Logo

Nowe mieszkanie, 41,74 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr 04.B.35

772 000 zł

18 495 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 612 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowa Pabianicka

Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, ul. Pabianicka 25

2 pokoje, mieszkanie 41,74 m², piętro 4, oferta nr 04.B.35, Nowa Pabianicka, Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, ul. Pabianicka 25
SALON Z ANEKSEM24,63 m²SYPIALNIA9,02 m²ŁAZIENKA3,93 m²KORYTARZ4,16 m²BALKON4,50 m²
Wymiary mieszkania 41.74 m², 04.B.35
Wirtualna makieta 3D inwestycji Nowa Pabianicka
04.A.1604.A.1504.A.1304.A.1404.B.3404.B.3504.B.3604.B.3704.B.3804.B.3904.B.4004.B.4104.B.4204.B.4304.B.4404.C.3204.C.3104.C.3304.C.3404.C.3504.C.3604.C.3704.C.3804.C.3904.C.4004.D.2404.D.2304.D.2204.D.2104.D.2004.D.19
Plan piętra
Nowa Pabianicka - zdjęcie nr 0
Nowa Pabianicka - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 41.74 m², 04.B.35
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,74 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,64 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,50 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę