Logo

Nowe mieszkanie, 39,72 m², 2 pokoje, 9 piętro, oferta nr 09.C.73

680 000 zł

17 120 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 182 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowa Pabianicka

Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, ul. Pabianicka 25

2 pokoje, mieszkanie 39,72 m², piętro 9, oferta nr 09.C.73, Nowa Pabianicka, Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, ul. Pabianicka 25
SALON Z ANEKSEM18,33 m²SYPIALNIA13,40 m²ŁAZIENKA4,17 m²KORYTARZ3,96 m²
Wymiary mieszkania 39.72 m², 09.C.73
Wirtualna makieta 3D inwestycji Nowa Pabianicka
09.C.6909.C.6809.C.7009.C.7109.C.7209.C.7309.C.7409.D.5409.D.5309.D.5209.D.5109.D.5009.D.49
Plan piętra
Nowa Pabianicka - zdjęcie nr 0
Nowa Pabianicka - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 39.72 m², 09.C.73
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,72 m²

Piętro:

9 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,64 m