Logo

Nowe mieszkanie, 39,93 m², 2 pokoje, 7 piętro, oferta nr 07.C.58

725 650 zł

18 173 zł /m²

Rata 3 395 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowa Pabianicka

Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, ul. Pabianicka 25

2 pokoje, mieszkanie 39,93 m², piętro 7, oferta nr 07.C.58, Nowa Pabianicka, Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, ul. Pabianicka 25
SALON Z ANEKSEM20,85 m²SYPIALNIA11,11 m²ŁAZIENKA3,95 m²KORYTARZ4,16 m²BALKON4,50 m²
Wymiary mieszkania 39.93 m², 07.C.58
Wirtualna makieta 3D inwestycji Nowa Pabianicka
07.C.5507.C.5407.C.5607.C.5707.C.5807.C.5907.C.6007.D.4207.D.4107.D.4007.D.3907.D.3807.D.37
Plan piętra
Nowa Pabianicka - zdjęcie nr 0
Nowa Pabianicka - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 39.93 m², 07.C.58
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,93 m²

Piętro:

7 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,64 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,50 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę