Logo

Nowe mieszkanie, 53,11 m², 2 pokoje, 10 piętro, oferta nr 10.D.56

1 013 517 zł

19 083 zł /m²

Rata 4 742 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowa Pabianicka

Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, ul. Pabianicka 25

2 pokoje, mieszkanie 53,11 m², piętro 10, oferta nr 10.D.56, Nowa Pabianicka, Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, ul. Pabianicka 25
SALON Z ANEKSEM29,26 m²SYPIALNIA12,31 m²ŁAZIENKA5,44 m²KORYTARZ6,22 m²LOGGIA3,92 m²
Wymiary mieszkania 53.11 m², 10.D.56
Wirtualna makieta 3D inwestycji Nowa Pabianicka
10.C.7510.C.7610.C.7710.D.5710.D.5610.D.55
Plan piętra
Nowa Pabianicka - zdjęcie nr 0
Nowa Pabianicka - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 53.11 m², 10.D.56
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

53,11 m²

Piętro:

10 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,64 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (3,92 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę