Logo

Nowe mieszkanie, 50,45 m², 1 pokój, 6 piętro, oferta nr 06.C.47

911 271 zł

18 063 zł /m²

Rata 4 264 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowa Pabianicka

Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, ul. Pabianicka 25

1 pokój, mieszkanie 50,45 m², piętro 6, oferta nr 06.C.47, Nowa Pabianicka, Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, ul. Pabianicka 25
SALON Z ANEKSEM43,15 m²ŁAZIENKA5,37 m²PRZEDSIONEK1,74 m²BALKON4,50 m²
Wymiary mieszkania 50.45 m², 06.C.47
Wirtualna makieta 3D inwestycji Nowa Pabianicka
06.C.4806.C.4706.C.4906.C.5006.C.5106.C.5206.C.5306.D.3606.D.3506.D.3406.D.3306.D.3206.D.31
Plan piętra
Nowa Pabianicka - zdjęcie nr 0
Nowa Pabianicka - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 50.45 m², 06.C.47
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

50,45 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,64 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,50 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę