Logo

Nowe mieszkanie, 49,85 m², 1 pokój, 7 piętro, oferta nr 07.D.38

913 253 zł

18 320 zł /m²

Rata 4 273 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowa Pabianicka

Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, ul. Pabianicka 25

1 pokój, mieszkanie 49,85 m², piętro 7, oferta nr 07.D.38, Nowa Pabianicka, Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, ul. Pabianicka 25
SALON Z ANEKSEM40,02 m²ŁAZIENKA3,93 m²PRZEDSIONEK5,91 m²BALKON8,10 m²
Wymiary mieszkania 49.85 m², 07.D.38
Wirtualna makieta 3D inwestycji Nowa Pabianicka
07.C.5507.C.5407.C.5607.C.5707.C.5807.C.5907.C.6007.D.4207.D.4107.D.4007.D.3907.D.3807.D.37
Plan piętra
Nowa Pabianicka - zdjęcie nr 0
Nowa Pabianicka - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 49.85 m², 07.D.38
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

49,85 m²

Piętro:

7 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,64 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,10 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę