Logo

Nowe mieszkanie, 53,19 m², 2 pokoje, 8 piętro, oferta nr 08.C.62

969 231 zł

18 222 zł /m²

Rata 4 535 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowa Pabianicka

Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, ul. Pabianicka 25

2 pokoje, mieszkanie 53,19 m², piętro 8, oferta nr 08.C.62, Nowa Pabianicka, Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, ul. Pabianicka 25
SALON Z ANEKSEM28,32 m²SYPIALNIA11,98 m²ŁAZIENKA4,20 m²KORYTARZ8,82 m²BALKON4,50 m²
Wymiary mieszkania 53.19 m², 08.C.62
Wirtualna makieta 3D inwestycji Nowa Pabianicka
08.C.6208.C.6108.C.6308.C.6408.C.6508.C.6608.C.6708.D.4808.D.4708.D.4608.D.4508.D.4408.D.43
Plan piętra
Nowa Pabianicka - zdjęcie nr 0
Nowa Pabianicka - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 53.19 m², 08.C.62
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

53,19 m²

Piętro:

8 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,64 m

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy wschód (SE)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,50 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę