Logo

Nowe mieszkanie, 59,52 m², 3 pokoje, parter, oferta nr A-37

759 911 zł

12 767 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 555 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Julianów, ul. Urbanistów

3 pokoje, mieszkanie 59,52 m², parter, oferta nr A-37, Miasteczko Julianów, Julianów, ul. Urbanistów
SALON Z ANEKSEM18,80 m²SYPIALNIA13,64 m²SYPIALNIA9,08 m²ŁAZIENKA5,07 m²WC1,81 m²KORYTARZ11,23 m²OGRÓDEK24,50 m²OGRÓDEK17,79 m²
Wymiary mieszkania 59.52 m², A-37
Wirtualna makieta 3D mieszkania 59.52 m², A-37
A-2A-1A-4A-3A-20A-21A-22A-35A-36A-37A-51A-50A-52
Plan piętra
Miasteczko Julianów - zdjęcie nr 0
Miasteczko Julianów - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 59.52 m², A-37
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

59,52 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Strony świata:

północ (N), południe (S)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (24,50 m²), ogródek (17,79 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę