Logo

Nowe mieszkanie, 34,74 m², 1 pokój, 3 piętro, oferta nr C-183

524 363 zł

15 094 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 453 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Julianów, ul. Urbanistów

1 pokój, mieszkanie 34,74 m², piętro 3, oferta nr C-183, Miasteczko Julianów, Julianów, ul. Urbanistów
SALON Z ANEKSEM25,33 m²ŁAZIENKA4,88 m²KORYTARZ4,72 m²BALKON5,52 m²
Wymiary mieszkania 34.74 m², C-183
Wirtualna makieta 3D mieszkania 34.74 m², C-183
C-185C-186C-187C-188C-175C-176C-177C-178C-179C-180C-181C-182C-183C-184 18x17.6x26.0
Plan piętra
Miasteczko Julianów - zdjęcie nr 0
Miasteczko Julianów - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 34.74 m², C-183
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

34,74 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Strony świata:

wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,52 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę