Logo

Nowe mieszkanie, 40,23 m², 2 pokoje, parter, oferta nr A-36

603 630 zł

15 004 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 824 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Julianów, ul. Urbanistów

2 pokoje, mieszkanie 40,23 m², parter, oferta nr A-36, Miasteczko Julianów, Julianów, ul. Urbanistów
SALON Z ANEKSEM20,25 m²SYPIALNIA11,45 m²ŁAZIENKA4,40 m²KORYTARZ4,19 m²OGRÓDEK27,26 m²
Wymiary mieszkania 40.23 m², A-36
Wirtualna makieta 3D mieszkania 40.23 m², A-36
A-2A-1A-4A-3A-20A-21A-22A-35A-36A-37A-51A-50A-52
Plan piętra
Miasteczko Julianów - zdjęcie nr 0
Miasteczko Julianów - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 40.23 m², A-36
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

40,23 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Strony świata:

południe (S)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (27,26 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę