Logo

Nowe mieszkanie, 69,49 m², 3 pokoje, parter, oferta nr C1.0.5

762 571 zł

10 974 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 568 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja ATAL Symbioza

Gdynia, Cisowa, ul. Kcyńska

SALON Z ANEKSEM31,04 m²SYPIALNIA11,29 m²SYPIALNIA9,99 m²ŁAZIENKA4,19 m²WC2,21 m²GARDEROBA2,35 m²KORYTARZ8,42 m²TARAS8,55 m²OGRÓDEK18,93 m²
Wymiary mieszkania 69.49 m², C1.0.5
ATAL Symbioza - zdjęcie nr 0
ATAL Symbioza - zdjęcie nr 1
ATAL Symbioza - zdjęcie nr 2
ATAL Symbioza - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 69.49 m², C1.0.5
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

69,49 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,69 m

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (8,55 m²), ogródek (18,93 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę