Logo

Nowe mieszkanie, 77,72 m², 3 pokoje, parter, oferta nr C1.0.1

803 028 zł

10 332 zł /m²

Rata 3 757 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja ATAL Symbioza

Gdynia, Cisowa, ul. Kcyńska

SALON Z ANEKSEM27,05 m²SYPIALNIA15,72 m²SYPIALNIA11,78 m²ŁAZIENKA7,48 m²ŁAZIENKA4,97 m²KORYTARZ10,72 m²TARAS10,97 m²TARAS6,17 m²OGRÓDEK90,39 m²
Wymiary mieszkania 77.72 m², C1.0.1
ATAL Symbioza - zdjęcie nr 0
ATAL Symbioza - zdjęcie nr 1
ATAL Symbioza - zdjęcie nr 2
ATAL Symbioza - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 77.72 m², C1.0.1
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

77,72 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,69 m

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (10,97 m²), taras (6,17 m²), ogródek (90,39 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę