Logo

Nowe mieszkanie, 42,08 m², 2 pokoje, parter, oferta nr B2.0.7

576 970 zł

13 711 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 700 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja ATAL Symbioza

Gdynia, Cisowa, ul. Kcyńska

SALON Z ANEKSEM21,85 m²SYPIALNIA11,65 m²ŁAZIENKA4,25 m²KORYTARZ4,33 m²TARAS11,38 m²OGRÓDEK44,13 m²
Wymiary mieszkania 42.08 m², B2.0.7
ATAL Symbioza - zdjęcie nr 0
ATAL Symbioza - zdjęcie nr 1
ATAL Symbioza - zdjęcie nr 2
ATAL Symbioza - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 42.08 m², B2.0.7
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

42,08 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,69 m

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (11,38 m²), ogródek (44,13 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę