Logo

Nowe mieszkanie, 60,35 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr CM1/3

826 795 zł

13 700 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 868 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. Drożdżowa 5

3 pokoje, mieszkanie 60,35 m², piętro 1, oferta nr CM1/3, Nowa Drożdżownia - Etap II, Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. Drożdżowa 5
SALON Z ANEKSEM22,32 m²SYPIALNIA12,33 m²SYPIALNIA12,29 m²ŁAZIENKA3,72 m²WC2,67 m²KORYTARZ7,02 m²LOGGIA3,97 m²
Wymiary mieszkania 60.35 m², CM1/3
Nowa Drożdżownia - Etap II - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 60.35 m², CM1/3
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

60,35 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (3,97 m²)

Termin oddania:

Etap II - I kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę