Logo

Nowe mieszkanie, 94,71 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr BM1/3

1 231 230 zł

13 000 zł /m²

Rata 5 761 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. Drożdżowa 5

4 pokoje, mieszkanie 94,71 m², piętro 1, oferta nr BM1/3, Nowa Drożdżownia - Etap II, Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. Drożdżowa 5
SALON Z ANEKSEM29,46 m²SYPIALNIA13,48 m²SYPIALNIA12,16 m²SYPIALNIA11,87 m²ŁAZIENKA4,65 m²ŁAZIENKA3,82 m²SCHOWEK3,67 m²KORYTARZ15,60 m²LOGGIA9,68 m²
Wymiary mieszkania 94.71 m², BM1/3
Nowa Drożdżownia - Etap II - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 94.71 m², BM1/3
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

94,71 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (9,68 m²)

Termin oddania:

Etap II - I kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę