Logo

Nowe mieszkanie, 43,78 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr 6.29

380 308 zł

8 687 zł /m²

Rata 1 779 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowe Zabrze

Zabrze, Centrum Północ, ul. Koźlika

2 pokoje, mieszkanie 43,78 m², piętro 4, oferta nr 6.29, Nowe Zabrze, Zabrze, Centrum Północ, ul. Koźlika
SALON Z ANEKSEM23,05 m²SYPIALNIA12,93 m²ŁAZIENKA4,27 m²KORYTARZ3,53 m²
Wymiary mieszkania 43.78 m², 6.29
Nowe Zabrze - zdjęcie nr 0
Nowe Zabrze - zdjęcie nr 1
Nowe Zabrze - zdjęcie nr 2
Nowe Zabrze - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 43.78 m², 6.29
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

43,78 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m