Logo

Nowe mieszkanie, 65,91 m², 4 pokoje, 4 piętro, oferta nr 2.30

571 239 zł

8 667 zł /m²

Rata 2 673 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowe Zabrze

Zabrze, Centrum Północ, ul. Koźlika

4 pokoje, mieszkanie 65,91 m², piętro 4, oferta nr 2.30, Nowe Zabrze, Zabrze, Centrum Północ, ul. Koźlika
SALON Z ANEKSEM18,41 m²SYPIALNIA11,79 m²SYPIALNIA10,70 m²SYPIALNIA10,59 m²ŁAZIENKA6,98 m²KORYTARZ7,44 m²BALKON4,24 m²
Wymiary mieszkania 65.91 m², 2.30
Nowe Zabrze - zdjęcie nr 0
Nowe Zabrze - zdjęcie nr 1
Nowe Zabrze - zdjęcie nr 2
Nowe Zabrze - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 65.91 m², 2.30
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

65,91 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,24 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę