Logo

Nowe mieszkanie, 109,64 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr C 2.14

1 233 647 zł

11 252 zł /m²

okazyjna cena
Rata 5 772 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Naramowicka 100

Poznań, Winogrady, ul. Naramowicka 100

SALON Z ANEKSEM22,27 m²SALON Z ANEKSEM18,01 m²SALON Z ANEKSEM14,99 m²SYPIALNIA16,97 m²ŁAZIENKA4,87 m²ŁAZIENKA4,28 m²ŁAZIENKA3,05 m²KORYTARZ6,38 m²KORYTARZ5,71 m²KORYTARZ4,91 m²KORYTARZ4,54 m²KORYTARZ2,90 m²BALKON3,06 m²BALKON0,69 m²BALKON0,69 m²
Wymiary mieszkania 109.64 m², C 2.14
Naramowicka 100 - zdjęcie nr 0
Naramowicka 100 - zdjęcie nr 1
Naramowicka 100 - zdjęcie nr 2
Naramowicka 100 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 109.64 m², C 2.14
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

109,64 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,06 m²), balkon (0,69 m²), balkon (0,69 m²)

Termin oddania:

czerwiec 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę