Logo

Nowy apartament inwestycyjny, 29,10 m², 1 pokój, 4 piętro, oferta nr 80

517 980 zł

17 800 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 424 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Praga Północ, Nowa Praga, ul. Stalowa 65

1 pokój, apartament inwestycyjny 29,10 m², piętro 4, oferta nr 80, Stalowa 65 - przy stacji metra, Warszawa, Praga Północ, Nowa Praga, ul. Stalowa 65
SALON Z ANEKSEM22,15 m²ŁAZIENKA4,04 m²KORYTARZ4,00 m²
Wymiary apartamentu inwestycyjnego 29.1 m², 80
Wirtualna makieta 3D apartamentu inwestycyjnego 29.1 m², 80
80
Plan piętra
Stalowa 65 - przy stacji metra - zdjęcie nr 0
Stalowa 65 - przy stacji metra - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja apartamentu inwestycyjnego 29.1 m², 80
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

29,10 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. a. inwestycyjnego:

2,72 m

Termin oddania:

I kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę