Logo

Nowy apartament inwestycyjny, 29,50 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 18

525 100 zł

17 800 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 457 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Praga Północ, Nowa Praga, ul. Stalowa 65

2 pokoje, apartament inwestycyjny 29,50 m², piętro 2, oferta nr 18, Stalowa 65 - przy stacji metra, Warszawa, Praga Północ, Nowa Praga, ul. Stalowa 65
SALON Z ANEKSEM16,07 m²SYPIALNIA7,38 m²ŁAZIENKA2,96 m²KORYTARZ3,91 m²
Wymiary apartamentu inwestycyjnego 29.5 m², 18
Wirtualna makieta 3D apartamentu inwestycyjnego 29.5 m², 18
18
Plan piętra
Stalowa 65 - przy stacji metra - zdjęcie nr 0
Stalowa 65 - przy stacji metra - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja apartamentu inwestycyjnego 29.5 m², 18
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

29,50 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. a. inwestycyjnego:

2,72 m

Termin oddania:

I kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę