Logo

Nowe mieszkanie, 64,25 m², 3 pokoje, parter, oferta nr III-B2.M22

745 300 zł

11 600 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 487 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Strefa Cegielnia 3

Kraków, Wzgórza Krzesławickie, Zesławice, ul. Gustawa Morcinka

3 pokoje, mieszkanie 64,25 m², parter, oferta nr III-B2.M22, Strefa Cegielnia 3, Kraków, Wzgórza Krzesławickie, Zesławice, ul. Gustawa Morcinka
SALON Z ANEKSEM24,17 m²SYPIALNIA11,68 m²SYPIALNIA9,07 m²ŁAZIENKA5,45 m²GARDEROBA3,12 m²KORYTARZ10,76 m²OGRÓDEK115,54 m²
Wymiary mieszkania 64.25 m², III-B2.M22
Strefa Cegielnia 3 - zdjęcie nr 0
Strefa Cegielnia 3 - zdjęcie nr 1
Strefa Cegielnia 3 - zdjęcie nr 2
Strefa Cegielnia 3 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 64.25 m², III-B2.M22
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

64,25 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,55 m

Strony świata:

południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (115,54 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę