Logo

Nowe mieszkanie, 64,92 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr III-B1.M22

748 482 zł

11 529 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 502 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Strefa Cegielnia 3

Kraków, Wzgórza Krzesławickie, Zesławice, ul. Gustawa Morcinka

3 pokoje, mieszkanie 64,92 m², piętro 4, oferta nr III-B1.M22, Strefa Cegielnia 3, Kraków, Wzgórza Krzesławickie, Zesławice, ul. Gustawa Morcinka
SALON Z ANEKSEM28,00 m²SYPIALNIA12,59 m²SYPIALNIA9,94 m²ŁAZIENKA4,54 m²WC1,85 m²KORYTARZ8,00 m²LOGGIA3,17 m²
Wymiary mieszkania 64.92 m², III-B1.M22
Strefa Cegielnia 3 - zdjęcie nr 0
Strefa Cegielnia 3 - zdjęcie nr 1
Strefa Cegielnia 3 - zdjęcie nr 2
Strefa Cegielnia 3 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 64.92 m², III-B1.M22
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

64,92 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,55 m

Strony świata:

północny wschód (NE), północny zachód (NW), południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

narożny wewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (3,17 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę