Logo

Nowe mieszkanie, 46,72 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 10B23

699 594 zł

14 974 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 273 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Ursus Centralny

Warszawa, Ursus, Szamoty, ul. Kazimierza Gierdziejewskiego

2 pokoje, mieszkanie 46,72 m², parter, oferta nr 10B23, Ursus Centralny, Warszawa, Ursus, Szamoty, ul. Kazimierza Gierdziejewskiego
SALON Z ANEKSEM22,97 m²SYPIALNIA13,10 m²ŁAZIENKA4,84 m²KORYTARZ5,81 m²TARAS9,32 m²OGRÓDEK11,00 m²
Wymiary mieszkania 46.72 m², 10B23
Ursus Centralny - zdjęcie nr 0
Ursus Centralny - zdjęcie nr 1
Ursus Centralny - zdjęcie nr 2
Ursus Centralny - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 46.72 m², 10B23
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,72 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

3,00 m

Strony świata:

północ (N), południe (S)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (9,32 m²), ogródek (11,00 m²)

Termin oddania:

Etap VI - I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę