Logo

Nowe mieszkanie, 44,91 m², 2 pokoje, 7 piętro, oferta nr 7A090

719 818 zł

16 028 zł /m²

cena rynkowa
Rata 3 368 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Ursus Centralny

Warszawa, Ursus, Szamoty, ul. Kazimierza Gierdziejewskiego

2 pokoje, mieszkanie 44,91 m², piętro 7, oferta nr 7A090, Ursus Centralny, Warszawa, Ursus, Szamoty, ul. Kazimierza Gierdziejewskiego
SALON Z ANEKSEM23,44 m²SYPIALNIA12,30 m²ŁAZIENKA4,64 m²KORYTARZ4,53 m²LOGGIA4,09 m²
Wymiary mieszkania 44.91 m², 7A090
Ursus Centralny - zdjęcie nr 0
Ursus Centralny - zdjęcie nr 1
Ursus Centralny - zdjęcie nr 2
Ursus Centralny - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 44.91 m², 7A090
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,91 m²

Piętro:

7 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,76 m

Strony świata:

północ (N), wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (4,09 m²)

Termin oddania:

Etap VI - I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę