Logo

Nowe mieszkanie, 44,81 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 9B029

679 143 zł

15 156 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 178 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Ursus Centralny

Warszawa, Ursus, Szamoty, ul. Kazimierza Gierdziejewskiego

2 pokoje, mieszkanie 44,81 m², parter, oferta nr 9B029, Ursus Centralny, Warszawa, Ursus, Szamoty, ul. Kazimierza Gierdziejewskiego
SALON Z ANEKSEM21,02 m²SYPIALNIA12,10 m²ŁAZIENKA4,83 m²KORYTARZ6,86 m²TARAS6,59 m²OGRÓDEK23,10 m²
Wymiary mieszkania 44.81 m², 9B029
Ursus Centralny - zdjęcie nr 0
Ursus Centralny - zdjęcie nr 1
Ursus Centralny - zdjęcie nr 2
Ursus Centralny - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 44.81 m², 9B029
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,81 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

3,76 m

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy zachód (SW)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (6,59 m²), ogródek (23,10 m²)

Termin oddania:

Etap VI - I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę