Logo

Nowe mieszkanie, 46,08 m², 2 pokoje, 7 piętro, oferta nr 9B092

728 660 zł

15 813 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 409 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Ursus Centralny

Warszawa, Ursus, Szamoty, ul. Kazimierza Gierdziejewskiego

2 pokoje, mieszkanie 46,08 m², piętro 7, oferta nr 9B092, Ursus Centralny, Warszawa, Ursus, Szamoty, ul. Kazimierza Gierdziejewskiego
SALON Z ANEKSEM23,28 m²SYPIALNIA13,66 m²ŁAZIENKA4,28 m²KORYTARZ4,86 m²BALKON3,11 m²
Wymiary mieszkania 46.08 m², 9B092
Ursus Centralny - zdjęcie nr 0
Ursus Centralny - zdjęcie nr 1
Ursus Centralny - zdjęcie nr 2
Ursus Centralny - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 46.08 m², 9B092
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,08 m²

Piętro:

7 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,74 m

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy wschód (SE)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,11 m²)

Termin oddania:

Etap VI - I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę