Logo

Nowe mieszkanie, 68,04 m², 3 pokoje, 10 piętro, oferta nr 59/B8

680 400 zł

10 000 zł /m²

cena rynkowa
Rata 3 183 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Dzielnica Parkowa

Rzeszów, Słocina, ul. Ignacego Paderewskiego 47

3 pokoje, mieszkanie 68,04 m², piętro 10, oferta nr 59/B8, Dzielnica Parkowa, Rzeszów, Słocina, ul. Ignacego Paderewskiego 47
SALON Z ANEKSEM19,34 m²SYPIALNIA16,03 m²SYPIALNIA12,06 m²ŁAZIENKA4,56 m²ŁAZIENKA4,53 m²KORYTARZ6,97 m²KORYTARZ4,45 m²LOGGIA5,40 m²LOGGIA3,06 m²
Wymiary mieszkania 68.04 m², 59/B8
Dzielnica Parkowa - zdjęcie nr 0
Dzielnica Parkowa - zdjęcie nr 1
Dzielnica Parkowa - zdjęcie nr 2
Dzielnica Parkowa - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 68.04 m², 59/B8
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

68,04 m²

Piętro:

10 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (5,40 m²), loggia (3,06 m²)

Termin oddania:

luty 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę