Logo

Nowe mieszkanie, 52,67 m², 3 pokoje, 8 piętro, oferta nr 43/B8

626 773 zł

11 900 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 933 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Dzielnica Parkowa

Rzeszów, Słocina, ul. Ignacego Paderewskiego 47

3 pokoje, mieszkanie 52,67 m², piętro 8, oferta nr 43/B8, Dzielnica Parkowa, Rzeszów, Słocina, ul. Ignacego Paderewskiego 47
SALON Z ANEKSEM21,00 m²SYPIALNIA9,21 m²SYPIALNIA7,94 m²ŁAZIENKA4,65 m²KORYTARZ9,87 m²LOGGIA10,62 m²
Wymiary mieszkania 52.67 m², 43/B8
Dzielnica Parkowa - zdjęcie nr 0
Dzielnica Parkowa - zdjęcie nr 1
Dzielnica Parkowa - zdjęcie nr 2
Dzielnica Parkowa - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 52.67 m², 43/B8
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

52,67 m²

Piętro:

8 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (10,62 m²)

Termin oddania:

luty 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę