Nowe mieszkanie, 117,64 m², 4 pokoje, parter, oferta nr 6/4A
1 164 636 zł
9 900 zł /m²
Rata 5 449 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Dzielnica Parkowa
Rzeszów, Słocina, ul. Ignacego Paderewskiego 47

5

Mapa
Liczba pokoi:
4 pokoje
Powierzchnia:
117,64 m²
Piętro:
parter
Liczba poziomów:
1
Strony świata:
północ (N), południe (S), zachód (W)
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (14,75 m²)
Termin oddania:
luty 2027
Zapytaj o ofertę