Logo

Nowe mieszkanie, 70,15 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr 6.04.B11

663 088 zł

9 452 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 102 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Ogrody Andersa II

Gliwice, Wojska Polskiego, ul. Generała Władysława Andersa

3 pokoje, mieszkanie 70,15 m², piętro 4, oferta nr 6.04.B11, Ogrody Andersa II, Gliwice, Wojska Polskiego, ul. Generała Władysława Andersa
SALON Z ANEKSEM29,73 m²SYPIALNIA12,77 m²SYPIALNIA9,06 m²ŁAZIENKA4,09 m²WC2,53 m²KORYTARZ11,73 m²TARAS2,91 m²TARAS2,91 m²
Wymiary mieszkania 70.15 m², 6.04.B11
Ogrody Andersa II - zdjęcie nr 0
Ogrody Andersa II - zdjęcie nr 1
Ogrody Andersa II - zdjęcie nr 2
Ogrody Andersa II - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 70.15 m², 6.04.B11
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

70,15 m²

Piętro:

4 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (2,91 m²), taras (2,91 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2025

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę