Logo

Nowe mieszkanie, 48,76 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 6.01.B03

489 348 zł

10 036 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 290 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Ogrody Andersa II

Gliwice, Wojska Polskiego, ul. Generała Władysława Andersa

2 pokoje, mieszkanie 48,76 m², piętro 1, oferta nr 6.01.B03, Ogrody Andersa II, Gliwice, Wojska Polskiego, ul. Generała Władysława Andersa
SALON Z ANEKSEM22,93 m²SYPIALNIA15,63 m²ŁAZIENKA4,34 m²KORYTARZ6,01 m²LOGGIA11,11 m²
Wymiary mieszkania 48.76 m², 6.01.B03
Ogrody Andersa II - zdjęcie nr 0
Ogrody Andersa II - zdjęcie nr 1
Ogrody Andersa II - zdjęcie nr 2
Ogrody Andersa II - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 48.76 m², 6.01.B03
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

48,76 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (11,11 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2025

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę