Logo

Nowe mieszkanie, 53,22 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr 7.04.B18

540 012 zł

10 147 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 527 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Ogrody Andersa II

Gliwice, Wojska Polskiego, ul. Generała Władysława Andersa

2 pokoje, mieszkanie 53,22 m², piętro 4, oferta nr 7.04.B18, Ogrody Andersa II, Gliwice, Wojska Polskiego, ul. Generała Władysława Andersa
SALON Z ANEKSEM25,70 m²SYPIALNIA13,56 m²ŁAZIENKA4,02 m²KORYTARZ9,79 m²BALKON4,16 m²
Wymiary mieszkania 53.22 m², 7.04.B18
Ogrody Andersa II - zdjęcie nr 0
Ogrody Andersa II - zdjęcie nr 1
Ogrody Andersa II - zdjęcie nr 2
Ogrody Andersa II - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 53.22 m², 7.04.B18
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

53,22 m²

Piętro:

4 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,16 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2025

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę