Logo

Nowe mieszkanie, 46,71 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 7.00.A02

471 897 zł

10 103 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 208 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Ogrody Andersa II

Gliwice, Wojska Polskiego, ul. Generała Władysława Andersa

2 pokoje, mieszkanie 46,71 m², parter, oferta nr 7.00.A02, Ogrody Andersa II, Gliwice, Wojska Polskiego, ul. Generała Władysława Andersa
SALON Z ANEKSEM20,43 m²SYPIALNIA16,97 m²ŁAZIENKA4,56 m²KORYTARZ4,81 m²TARAS15,50 m²OGRÓDEK30,60 m²
Wymiary mieszkania 46.71 m², 7.00.A02
Ogrody Andersa II - zdjęcie nr 0
Ogrody Andersa II - zdjęcie nr 1
Ogrody Andersa II - zdjęcie nr 2
Ogrody Andersa II - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 46.71 m², 7.00.A02
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,71 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (15,50 m²), ogródek (30,60 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2025

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę