Logo

Nowe mieszkanie, 48,74 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 7.00.A03

487 132 zł

9 995 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 279 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Ogrody Andersa II

Gliwice, Wojska Polskiego, ul. Generała Władysława Andersa

2 pokoje, mieszkanie 48,74 m², parter, oferta nr 7.00.A03, Ogrody Andersa II, Gliwice, Wojska Polskiego, ul. Generała Władysława Andersa
SALON Z ANEKSEM26,95 m²SYPIALNIA12,25 m²ŁAZIENKA4,58 m²KORYTARZ5,03 m²TARAS15,90 m²OGRÓDEK35,24 m²
Wymiary mieszkania 48.74 m², 7.00.A03
Ogrody Andersa II - zdjęcie nr 0
Ogrody Andersa II - zdjęcie nr 1
Ogrody Andersa II - zdjęcie nr 2
Ogrody Andersa II - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 48.74 m², 7.00.A03
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

48,74 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (15,90 m²), ogródek (35,24 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2025

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę