Logo

Nowe mieszkanie, 68,97 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 7.02.D15

635 805 zł

9 219 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 975 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Ogrody Andersa II

Gliwice, Wojska Polskiego, ul. Generała Władysława Andersa

3 pokoje, mieszkanie 68,97 m², piętro 2, oferta nr 7.02.D15, Ogrody Andersa II, Gliwice, Wojska Polskiego, ul. Generała Władysława Andersa
SALON Z ANEKSEM26,90 m²SYPIALNIA16,22 m²SYPIALNIA10,77 m²ŁAZIENKA3,88 m²WC2,16 m²KORYTARZ9,28 m²BALKON4,16 m²LOGGIA5,55 m²LOGGIA4,34 m²
Wymiary mieszkania 68.97 m², 7.02.D15
Ogrody Andersa II - zdjęcie nr 0
Ogrody Andersa II - zdjęcie nr 1
Ogrody Andersa II - zdjęcie nr 2
Ogrody Andersa II - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 68.97 m², 7.02.D15
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

68,97 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,16 m²), loggia (5,55 m²), loggia (4,34 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2025

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę