Logo

Nowe mieszkanie, 52,12 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 7.00.C02

513 880 zł

9 860 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 404 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Ogrody Andersa II

Gliwice, Wojska Polskiego, ul. Generała Władysława Andersa

2 pokoje, mieszkanie 52,12 m², parter, oferta nr 7.00.C02, Ogrody Andersa II, Gliwice, Wojska Polskiego, ul. Generała Władysława Andersa
SALON Z ANEKSEM24,93 m²SYPIALNIA15,40 m²ŁAZIENKA3,84 m²KORYTARZ7,71 m²TARAS14,11 m²OGRÓDEK15,36 m²
Wymiary mieszkania 52.12 m², 7.00.C02
Ogrody Andersa II - zdjęcie nr 0
Ogrody Andersa II - zdjęcie nr 1
Ogrody Andersa II - zdjęcie nr 2
Ogrody Andersa II - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 52.12 m², 7.00.C02
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

52,12 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (14,11 m²), ogródek (15,36 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2025

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę