Logo

Nowe mieszkanie, 54,57 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr 7.02.C05

542 229 zł

9 936 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 537 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Ogrody Andersa II

Gliwice, Wojska Polskiego, ul. Generała Władysława Andersa

1 pokój, mieszkanie 54,57 m², piętro 2, oferta nr 7.02.C05, Ogrody Andersa II, Gliwice, Wojska Polskiego, ul. Generała Władysława Andersa
SALON19,69 m²KUCHNIA12,59 m²JADALNIA9,98 m²ŁAZIENKA4,71 m²KORYTARZ7,50 m²LOGGIA3,42 m²
Wymiary mieszkania 54.57 m², 7.02.C05
Ogrody Andersa II - zdjęcie nr 0
Ogrody Andersa II - zdjęcie nr 1
Ogrody Andersa II - zdjęcie nr 2
Ogrody Andersa II - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 54.57 m², 7.02.C05
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

54,57 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (3,42 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2025

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę