Logo

Nowe mieszkanie, 48,88 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 6.00.A02

488 306 zł

9 990 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 285 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Ogrody Andersa II

Gliwice, Wojska Polskiego, ul. Generała Władysława Andersa

2 pokoje, mieszkanie 48,88 m², parter, oferta nr 6.00.A02, Ogrody Andersa II, Gliwice, Wojska Polskiego, ul. Generała Władysława Andersa
1 / 6
Ogrody Andersa II - zdjęcie nr 0
Ogrody Andersa II - zdjęcie nr 1
Ogrody Andersa II - zdjęcie nr 2
Ogrody Andersa II - zdjęcie nr 3
Ogrody Andersa II - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 48.88 m², 6.00.A02
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

48,88 m²

Piętro:

parter

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (15,47 m²), ogródek (28,88 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2025

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę