Logo

Nowe mieszkanie, 32,20 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr E/27

714 840 zł

22 200 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 345 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Podgórze, Mateczny, ul. Rydlówka 5

1 pokój, mieszkanie 32,20 m², piętro 1, oferta nr E/27, Apartamenty Park Matecznego, Kraków, Podgórze, Mateczny, ul. Rydlówka 5
SALON Z ANEKSEM23,04 m²ŁAZIENKA4,38 m²KORYTARZ4,89 m²LOGGIA4,01 m²
Wymiary mieszkania 32.2 m², E/27
Apartamenty Park Matecznego - zdjęcie nr 0
Apartamenty Park Matecznego - zdjęcie nr 1
Apartamenty Park Matecznego - zdjęcie nr 2
Apartamenty Park Matecznego - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 32.2 m², E/27
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

32,20 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Strony świata:

południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (4,01 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2026

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę