Logo

Nowe mieszkanie, 32,00 m², 1 pokój, parter, oferta nr D/72

704 000 zł

22 000 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 294 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Podgórze, Mateczny, ul. Rydlówka 5

1 pokój, mieszkanie 32,00 m², parter, oferta nr D/72, Apartamenty Park Matecznego, Kraków, Podgórze, Mateczny, ul. Rydlówka 5
SALON Z ANEKSEM23,00 m²ŁAZIENKA5,60 m²KORYTARZ3,49 m²OGRÓDEK19,00 m²
Wymiary mieszkania 32 m², D/72
Apartamenty Park Matecznego - zdjęcie nr 0
Apartamenty Park Matecznego - zdjęcie nr 1
Apartamenty Park Matecznego - zdjęcie nr 2
Apartamenty Park Matecznego - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 32 m², D/72
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

32,00 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy zachód (SW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (19,00 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2026

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę