Logo

Nowe mieszkanie, 34,31 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr A/15

746 243 zł

21 750 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 491 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Podgórze, Mateczny, ul. Rydlówka 5

1 pokój, mieszkanie 34,31 m², piętro 2, oferta nr A/15, Apartamenty Park Matecznego, Kraków, Podgórze, Mateczny, ul. Rydlówka 5
SALON Z ANEKSEM22,36 m²ŁAZIENKA7,13 m²KORYTARZ4,90 m²BALKON3,70 m²
Wymiary mieszkania 34.31 m², A/15
Apartamenty Park Matecznego - zdjęcie nr 0
Apartamenty Park Matecznego - zdjęcie nr 1
Apartamenty Park Matecznego - zdjęcie nr 2
Apartamenty Park Matecznego - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 34.31 m², A/15
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

34,31 m²

Piętro:

2 piętro

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,70 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2026

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę